Длительность: 9 червня - 8 вересня
Город: Марке
Цена: от 719 EUR

рейси а / к WINDROSE щосуботи 9 червня – 8 вересня, час польоту – 2 г. 45 хв.

Відмінне співвідношення ціни та якості!!!

Пляжний відпочинок та екскурсії в регіоні Марке.

Прекрасні пляжі з відмінною інфраструктурою, самобутні курортні містечка з багатою історичною спадщиною. Берегова лінія дуже різноманітна – оксамитовий пісок, галька, скелясті морські кручі. Морське узбережжя Марке, змінюючись з кожним кілометром, дає можливість насолодитися різноманітністю пейзажів і панорамних видів. Південне узбережжя Марке є чемпіоном в Італії за кількістю пальм, їх понад 11 тисяч.

Готелі, ресторани, розваги, шопінг, екскурсії на будь-який смак і бюджет.

Зручно добиратися до Сан Маріно, Риму, Венеції, Флоренції, Болоньї, Ассізі, Урбіно, Лорето і багатьох інших цікавих місць Італії.

Марке – це грандіозне історичне і культурне надбання, величезна кількість музеїв і картинних галерей в Італії, численні культурні заходи, знамениті оперні фестивалі та дійства, дивовижна різноманітна кухня, свіжа риба і морепродукти, рай для тих, хто цінує гарне і якісне взуття.

Марке користується заслуженою популярністю серед тих, хто хотів би придбати одяг, взуття від великих світових виробників за низькими цінами. Найвигідніші покупки  в знаменитих аутлетах.

Зелені пагорби і блакитне море вносять в пейзаж регіону Марке чарівність і неповторний спокій. Територія потопає у зелені: 2 національних і 4 регіональних парка, 6 природних заповідників, 100 ботанічних садів, 15 державних лісів, десятки природоохоронних центрів. Тут розроблено багато цікавих маршрутів для пішоходів і велосипедистів.

У регіоні знаходиться 26 курортів і 9 туристичних портів. Найпопулярніші курорти – Рів’єра делле Пальме, Сан-Бендетто-дель-Тронто, Порто Сан-Ельпідіо, Порто Потенца Пічена, Порто Реканаті, Портоново, Сенігаллія.

  • Повний пакет на 2-х ос. апартаменти на 7 ночей – от 719 EUR
  • Повний пакет на 2-х ос. готель 2 * на 7 ночей – от 852 EUR
  • Повний пакет на 2-х ос. готель 3* на 7 ночей – от 859 EUR
  • Повний пакет на 2-х ос. готель 4* на 7 ночей  – от 873 EUR

 

Остаточна вартість туру залежить від кількості осіб, категорії готелю, типу харчування і періоду. Прохання уточнювати у наших менеджерів.

Задать вопрос