Город: Апулія
Цена: Ціна: 1180 євро

Винно-гастрономічний тур в Апулію

Массерії / готелі 4 *, харчування HB, кулінарний курс, трансфери та екскурсії включені

Кулінарний курс з професійним шеф-кухарем входить у вартість туру BEST SELLER

Винно-Гастрономічний тур присвячений всім любителям середземноморської кухні: цінителям вишуканих італійських вин і високої гастрономічної культури. Захоплююча програма туру познайомить Вас із щирими італійськими традиціями: Ви відвідаєте кращі виноробні, сироварні, маслоробні господарства і фабрики свіжої пасти в Апулії; під керівництвом досвідчених шеф-кухарів освоїте основи кулінарної майстерності і дізнаєтеся секрети апулійської кухні; а також перед Вами розкриються вся природня краса та історичні скарби нашого регіону. Гостинність і гарний настрій гарантуємо!

Кожен день нашого туру присвячений певному «герою» апулійської кухні: орек’єтте з ріпою, панцеротті (апулійські коржі), сири Скаморца, бурата, страчателла, свіжі морепродукти, високоякісна оливкова олія extravergine, кращі вина Півдня Італії, хліб з Альтамура і ін .. Крім гастрономічних традицій Апулії ви зможете відвідати Базиліку Святого Миколая, казкові труллі в Альберобелло, замок Фрідріха IICasteldelMonte, унікальні Сассо Матері, панорамне місто на скелі Поліньяно-а-Маре, найкрасивіші гроти Італії – Кастеллана, приморське містечко Трані, аутлет в Мольфетта.

1 день (субота)

Проживання в готелі категорії 4 * в Барі

Прибуття учасників до міжнародного аеропорту Барі «KarolWojtyla», трансфер в готель.

Розміщення в готелі, вітальний аперитив.

Вечеря і відпочинок в готелі.

2 день (неділя)

Проживання в готелі категорії 4 * в Барі

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Барі. Відвідування Базиліки Святого Миколая, яка століттями зберігає мощі св. Миколи Угодника, одного з найбільш шанованих святих всього православного світу. Відвідування Норман-арагонского замку в Барі. Прогулянка по старому місту, яка вражає своїми вузькими і звивистими вуличками. Огляд Кафедрального Собору Св. Сабіно, Театру Петруццеллі.

Обід в типовій траекторії в старому Барі.

Екскурсія в Мольфетта – справжнє місто-магазин під відкритим небом. Вільний час для шопінгу.

Повернення в готель. Вечеря і відпочинок.

3 день (понеділок)

Проживання в готелі категорії 4 * в Барі

Сніданок у готелі.

Екскурсія в містечко Кастеллана-Гротте, знамените на весь світ своїми унікальними гротами, відкритими спелеологом Франко Анеллі 23 січня 1938 г. На глибині 70 метрів Ви зможете милуватися найнеймовірнішими формами блискучих білих кристалів, гострими сталактитами і сталагмітами … Довжина повного маршруту становить три кілометри і в кінці шляху вас чекає «Білий грот», який експерти вважають найкрасивішим в світі, завдяки його незвичайній білизні і святковості. Вартість вх. квитка – 15 євро на особу.

Екскурсія в монументальну зону Альберобелло – казкове місто серед реального світу. На сьогоднішній день вважається однією з найпопулярніших визначних пам’яток в Італії. А знамените це місце завдяки своїм унікальним житловим будівлям Труллі, які з 1996 року входять до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В Альберобелло налічується більше 1.500 труллі різного типу. Шопінг в характерних магазинах-труллях, покупка сувенірів і дегустація місцевих продуктів.

Обід в типовому ресторані-Трулло в Альберобелло.

Зупинка в Поліньяно-а-Маре – надзвичайне місто грецького походження, що підноситься на скелястому плоскогір’ї з крутими обривами над самим морем.

Повернення в готель. Вечеря і відпочинок.

4 день (вівторок)

Проживання в Массерії категорії 4 * в районі Барлетта

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Матеру. Вам належить відвідати унікальний середньовічний міський комплекс, що знаходиться в сусідній області Базиліката і розташувався на схилі глибокої природньої ущелини. Наприкінці 1993 р ЮНЕСКО оголосив «Сассо» – стародавні печерні квартали міста Матера – надбанням всього людства. У збережених до наших днів печерах – гротах люди жили до кінця 60-х рр минулого століття, по суті, в первісних умовах. Відвідування цього міста залишає незабутні враження! Для багатьох стане відкриттям той факт, що саме тут знімався культовий фільм Мела Гібсона «Страсті Христові». Ви побачите барокову площу Вітторіо Венето з оглядовим майданчиком на район «Сассо», Кафедральний собор, печерні храми з візантійськими фресками XI-XIV століть і залишками винних льохів, унікальний музей Селянського побуту, облаштований в будинку – печері, який всього кілька десятиліть тому ще був житловим.

Обід в ресторані Матері з дегустацією типового хліба.

Екскурсія в Альтамура. Відвідування приватної пекарні, яка відома своїм виробництвом хліба, тараллі, хлібних паличок і фокаччі. Ви дізнаєтеся багато цікавого про технології виробництва хлібних виробів, а також спробуєте свіжоспечений гарячий хліб Альтамура – перший в Європі продукт, який був удостоєний статусу D.O.P. (Denominazione di origine protetta – гарантоване найменування за походженням).

Розміщення в Массерії. Вечеря і відпочинок.

5 день (середа)

Проживання в Массерії категорії 4 * в районі Барлетта

Сніданок у готелі.

Відвідування господарства з виробництва сиру з оглядом виробничих приміщень і можливістю взяти участь в процесі виробництва знаменитих сирів моцарелла і Боккончіно. Дегустація апулійскіх сирів.

Відвідування сімейної фабрики по виробництву пасти, яка виробляється тільки вручну. У вас буде унікальна можливість взяти безпосередню участь в процесі приготування італійської пасти, типової для регіону Апулія – орекьетте і тальятелле.

Екскурсія в олійне господарство, де під керівництвом самого власника ви познайомитеся з процесом виробництва оливкової олії і дізнаєтеся секрет приготування знаменитої олії Extravergine. Після екскурсії буде дегустація олії, різних сортів оливок і легких закусок, характерних для цього регіону. Після дегустації туристів чекає міні-курс італійської кухні. Дегустація приготовлених страв.

Обід в ресторані.

Екскурсія по історичному центру Трані, відвідування Кафедрального Собору Трані, який часто називають “Королем апулійських Соборів”. Собор присвячений покровителеві міста, святому Миколаю Паломнику. Це найвеличніша споруда в місті, чудовий приклад апулійської романської архітектури. Прогулянка по стародавній вулиці, що тягнеться уздовж моря, Via Comunale, і яка приведе Вас в напрочуд гарний порт з безліччю барів, ресторанів, типових магазинів і сувенірних крамниць.

Повернення в готель. Вечеря і відпочинок

6 день (четвер)

Проживання в Массерії категорії 4 * в районі Барлетта

Сніданок у готелі.

Відвідування таємничого Замку Castel del Monte (спадщина ЮНЕСКО). За основу двоповерхової будівлі Кастель-дель-Монте була взята абсолютно нестандартна форма правильного восьмикутника, завдяки якій замок і залишається єдиною фортифікаційною спорудою з таким незвичайним плануванням.

Обід в агритуризмі в околицях замку.

Екскурсія в один з кращих виноробів на Півдні Італії. Туристам покажуть процес виробництва апулійського вина. Після огляду винних погребів учасники під керівництвом професійного сомельє продегустують кращі апулійські вина з легкими закусками.

Кулінарний курс в ресторані Массерії. Дегустація приготовлених страв.

Вечеря і відпочинок в Массерії.

7 день (п’ятниця)

Проживання в готелі категорії 4 * в Трані

Сніданок у готелі.

Трансфер в Трані.

Вільний день в Трані.

Вечеря в ресторані міста.

8 день (субота)

Сніданок у готелі.

Трансфер в міжнародний аеропорт Барі

 

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ

1180,00 євро на людину (харчування HB, 5/8 люд)

Доплата за SGL + 35,00 євро в добу

Доплата за FB + 280,00 євро на люд.

Доплата за Індивідуальний Тур (2/4 чол) + 290,00 євро на люд.

Доплата за високий період: 26 квітня / 10 травня; 01/30 серпня – 180,00 євро
Знижка за 3 ° ліжко для дитини 0-2 років – 100%

Знижка за 3 ° ліжко для дитини 2-12 років – 210,00 євро

Знижка за 3 ° ліжко для дитини старше 12 років і 3 дорослого – 140,00 євро

Вартість для групи від 8 осіб – за запитом

ІНФОРМАЦІЯ

Прибуття: аеропорт Барі
Виліт: аеропорт Барі
Інші аеропорти: трансфер за запитом
Період: цілий рік, ціни дійсні з 31.12.14
Заїзди: по суботах (інші дні заїздів необхідно узгодити)
Категорія: Qualitytour

ТУР ВКЛЮЧАЄ:

Транспортне обслуговування на комфортабельному автомобілі / автобусі (включаючи трансфери в / з аеропорту Барі)

7 ночей в готелі / Массерії (агритуризм) категорії 4 *

7 сніданків в готелі

7 вечерь в готелі

Кулінарний курс і дегустації приготованих страв
Більше 10 екскурсій за програмою

Російськомовні гіди в основних містах

Російськомовна асистенція під час всього туру

ТУР НЕ ВКЛЮЧАЄ:

Авіапереліт

Додаткові екскурсії

Обіди

Чайові і особисті витрати

Вхідні квитки в музеї, замки, археологічні зони

Візу

Медичну страховку

Задать вопрос