Длительность: 16 Лют 2018 - 31 Жов 2018
Город: Мілан - (о.Маджоре) - (Верона) - Князівство Ліхтенштейн - Цюріх - (Люцерн) - (Штайн Ам Райн і Рейнський водоспад) - Берн -Турін- Мілан
Цена: € 385

Італія – Швейцарія – Князівство Ліхтенштейн

9 днів/8 ночей

Мілан – (о.Маджоре) – (Верона) – Князівство Ліхтенштейн – Цюріх – (Люцерн) – (Штайн Ам Райн і Рейнський водоспад) – Берн -Турін- Мілан

 Дати заїздів: щотижня кожної п’ятниці 02.03.2018-31.10.2018

Неймовірний і захоплюючий тур по Європі з відвідуванням Італії, Швейцарії та Князівства Ліхтеншейн. Сучасний Мілан, який має не тільки історичне і культурне багатство, а й багато нових пам’яток, бутиків і торгових центрів. Назвичайна Швецарія з ії фінансовим центром – Цюрихом, водоспадами, шоколадними фабриками і т.д.

1
П’ятниця. Приліт у Мілан. В аеропорту зустріч з представником компанії з табличкою. Трансфер і розміщення в готелі. Вільний час. Ніч у готелі.

2
Субота. Сніданок у готелі. Вільний день. Ніч у готелі.

3
Неділя. Мілан. Сніданок у готелі. Зустріч з супроводжуючим групи. Оглядова пішохідна екскурсія з російськомовним гідом історичним центром Мілана. Ви побачите Кафедральний собор, Великий замок Сфорцеско, знаменитий театр Ла Скала, всесвітньо відому торгову галерею Віктора Еммануїла II. У вільний час для бажаючих організовується екскурсія театром Ла Скала, а також додаткова поїздка на о.Маджоре + о-ва Борромео. Відвідування острова Ізола Белла з його дивним ботанічним садом і палацом. Відвідування острова Ізола Пескаторі. Повернення у Мілан. Вільний час. Ніч у готелі.

4
Понеділок. Мілан-(Верона). Сніданок у готелі. Вільний час для шопінгу, для бажаючих факультативна екскурсія у Верону і на озеро Гарда – одне з найдивовижніших міст у світі, батьківщина Ромео і Джульєтти. Повернення у Мілан. Ніч у готелі.

5
Вівтоок. Ліхтенштейн-Цюрих. Сніданок у готелі. Виїзд з готелю з багажем. Переїзд у Цюріх. По дорозі зупинка у Князівстві Ліхтенштейн. Ліхтенштейн – маленька чарівна країна, площею близько 160 кв. км. Три чверті країни займають гори. Огляд історичного центру столиці з супроводжуючим групи. Переїзд у Цюріх – фінансовий центр Швейцарії. Екскурсія з гідом історичним центром міста. Вільний час. Розміщення у готелі міста Цюріха. Ніч у готелі.

6
Середа. Цюріх (Люцерн). Сніданок у готелі. Вільний час або для бажаючих у першій половині дня факультативна поїздка на Рейнські водоспади і казкове містечко Штайн Ам Райн, що розташоване на березі річки Рейн. У другій половині дня організовується факультативна екскурсія в Люцерн. Екскурсія історичною частиною Люцерна, з його знаменитими дерев’яними мостами і старовинними шпилями, що дивляться у води річки Реймс. Вільний час. Повернення у готель

7
Четвер. Берн. Сніданок у готелі. Виїзд з готелю з багажем. Переїзд у Берн, прогулянка центром міста, де розташовується найвищий собор країни, Годинникова башта, Ведмежий рів. Переїзд до Італії, по дорозі факультативна зупинка на Швейцарській Рив’єрі у курортному місті Монтре на березі Женевського озера. Розміщення у готелі у Турині. Сніданок у готелі. Вільний час або для бажаючих відвідування з російськомовним супроводжуючим Версаля – одного з символом французької революції палацо-паркового ансамблю в 20км від Парижа (за додаткову плату). Увечері додаткова екскурсія «Вечірній Париж» на автобусі і круїз Сеною (за додаткову плату). Ніч в готелі.

8
П’ятниця. Турин – Мілан. Сніданок у готелі. Турин – центр області П’ємонт, столиця Зимової Олімпіади 2006 року і місце знаходження знаменитої Туринської плащаниці. Прогулянка історичним центром Турина у стилі бароко з асистентом групи, Площа Кастелло – серце міста, Палаццо Реалі, королівський палац Савойської династії і Палаццо Мадама, Кафедральний Собор з капелою Сакра Сіндоне, де зберігається Туринська плащаниця, Моле-Антонелліана. Вільний час. Факультативно організовується екскурсія до Королівського палацу. Переїзд у Мілан автобус або зд. Розміщення у готелі. Ніч у готелі.

9
Субота. Сніданок у готелі. Трансфер у аеропорт.

НЕМАЄ МІНІМАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ОСІБ

Період Ціна на особу у номері DBL ВВ Доплата за SNGL BB Знижка за 3-го  в TRPL BB Доплата за вечері
29/12– 16/02/2018  €385 € 170 – € 15
€ 100
02/03 – 31/10/2018 €385 € 200 – € 15
€ 100

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТУР МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНО

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО €URO
Розміщення в готелях 3*** & 4**** на B/B Віза, авіапереліт, мед.страхування, вхідні квитки у музеї та собори //
Груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт (під всі рейси аеропорт Мальпенса) Театр Ла Скала (вхідний квиток включено до вартості) 25,00
Транспортне обслуговування по програмі з російськомовним асистентом Екскурсія в Люцерн 60,00
Екскурсії з російськомовним ліцензованим гідом у Мілані, Цюріху Поїздка на Водоспади + Штайн Ам Райн 60,00
Відвідування Турина, Берна, Ліхтенштейну з російськомовним асистентом Екскурсія у Верону 55,00
Поїздка на озеро Гарда 10,00
  Озеро Маджоре (катер включено у вартіст 50,00
  Вхідний квиток до Палацу і ботанічний сад (Ізола Белла) 16,00
  Екскурсія до Королівського палацу (вхідний квиток включено у вартість) 35,00
Навушники на весь тиждень 15,00
  Все, що не вказано включеним у вартість
  Міський податок на проживання (оплачується у готелі)

 

Задать вопрос