ГРУПОВІ ЕКСКУРСІЇ в Неаполь і регіон Кампанія

Неаполь – Помпеї (відправлення з Риму) – T15

Подорож, що ознайомить вас з мистецтвом, історією, фольклором і археологічними пам’ятками цього типово південного регіону Італії. Виїжджаємо з Риму і по автостраді Сонця прямуємо на південь.

Маршрут пролягає через римські провінції, повз «Римські Замки». На півдорозі між Римом і Неаполем знаходиться Абатство Монтекассіно, засноване Св.Бенедиктом. Воно знамените своїми запеклими боями, що проходили тут під час Другої Світової війни, і майже повністю зруйнували його. Спускаючись на автобусі з панорамного майданчика, потрапляємо в порт Мерджелліна і далі по набережній в’їжджаємо в один з найстаріших кварталів міста – квартал рибалок Санта Лючія і робимо коротку зупинку у загадковому Замку Дель Ово (замок яйця) для фотографій. Екскурсія триває по історичному центру: Площа Плебешіто, Королівський палац, Собор Св. Франциска ді Паола, оперний театр Сан Карло, Галерея Умберто Першого і величний Анджуйский замок. Виїхавши з Неаполя, ми перетинаємо родючу долину вулкана Везувій, проїжджаємо повз містечок: Ерколанум, Торре дель Греко і Торре Аннунціата і, нарешті, в’їжджаємо в Помпеї, де ви обідаєте (обід входить у вартість, напої оплачуються додатково). Після обіду починається пішохідна екскурсія по древньому місту Помпеї (тривалість близько 2-х годин – з гідом.) Квитки входять у вартість туру. Похований під шаром попелу в результаті виверження вулкана Везувій в 79 році н.е., майже через 1700 років. Залишки цього древнього міста дозволяють уявити, як жили люди в ту далеку імператорську епоху, а також уявити останні миті, перш ніж місто було так безжально поховане. Після закінчення екскурсії ви повертаєтеся в автобус і відправляєтеся в Рим. Дорога назад займе близько 3-х годин. Після повернення в Рим вас доставлять в готель або близько нього. Під час екскурсії передбачено відвідування фабрики каменів і коралів, обробка яких є типовим ремеслом цього регіону з найдавніших часів. Тут ви зможете не тільки помилуватися роботою місцевих майстрів, а й придбати деякі вироби.

 

Дні відправлення: Щосереди, суботу (за винятком 25-го грудня і 1-го січня)

По суботах – мінімум 4 людини.

Тривалість: близько 13 годин

Відправлення з Риму: З готелю: о 6:30 / 7:15, від офісу: 7:30

Ціна: 123,00 €/ос

barra2

Капрі (відправлення з Неаполя) – T14N

 

З порту Molo Beverello, з гідом, вирушаємо на катері на о-в Капрі. Час в дорозі близько 45 хв. В порту Marina Grande пересідаємо на моторні човни для відвідування Блакитного Грота (тільки за сприятливих погодних умов за дод. плату). Потім мікроавтобус доставить вас у містечко Анакапрі, що знаходиться на висоті 280 метрів над рівнем моря, звідки відкривається чудовий вид на Неаполітанську затоку. Обід в типовому місцевому ресторані (входить у вартість туру, напої оплачуються додатково). У другій половині дня вільний час і переїзд в порт Marina Grande, посадка на катер і повернення в Неаполь. При в’їзді в порт міста Неаполя, не пропустіть можливість помилуватися Анджуйским замком, монастирем Сан Мартіно і Королівським палацом. Повернення в готель з порту самостійно.

Примітка: Екскурсія на острів Капрі проводиться тільки за сприятливих погодних умов, що дозволяють посадку на катер в порту Неаполя. В іншому випадку, поїздка на Капрі може бути замінена відвідуванням міста Помпеї (повертається різниця у вартості між двома турами). Блакитний Грот за дод. плату (Optional Blue Grotto) € 28.00.

МІНІМУМ 6 ОСІБ

Тривалість: близько 8 годин

Дні проведення: Щосуботи з 1-го квітня по 31-е жовтня

Відправлення з порту Molo Beverello: 10:15 (можливі затримки, викликані навігацією або подібними обставинами). На вимогу: безкоштовно здійснюється pick up з центрально розташованих готелів.

Ціна: 84,00 € /ос.

У вартість екскурсії входить:

Екскурсійне обслуговування з ліцензованим гідом російською мовою в місті;

Додатково оплачуються навушники: 2,5 євро / ос.

 

Увага!

  • У соборах не допускаються відвідувачі у відкритому одязі, з великими рюкзаками і сумками;
  • на всі екскурсії рекомендуємо: зручне взуття без підборів, головний убір, фотоапарат, воду;
  • день проведення екскурсій може бути змінений.
Задать вопрос