Длительность: 12 Кві 2018 - 19 Кві 2018
Город: Рим / Адріатика / Венеція / Гарда / Кьянчано Терме
Цена: От € 290

Боттічеллі

Рим-Рим

12-19.04.2018

8 днів / 7 ночей. Хочете побачити цікаві куточки Італії? Мрієте познайомиться з нею як з архітектурної точки зору, так і з точки зору мистецтва? Тоді цей тур саме для вас! Наші висококваліфіковані гіди розкажуть всі таємниці Риму, Венеції та багатьох інших міст, покажуть найвизначніші храми і пам’ятки. Відправляйтеся в країну романтики і сонця і ви будете в захваті!

1 день (четвер)

Прибуття в аеропорт Рима. Зустріч з російськомовним супроводжуючим (даний тур дійсний для всіх рейсів з прильотом до 13:00 годин). Переїзд в центр Риму. Вільний час для прогулянки по Риму або факультативна оглядова екскурсія по Риму. Зустріч з російськомовним гідом для оглядової екскурсії по Риму: Римський форум і Колізей (зовні), площа Венеції і Капітолійський пагорб. Розміщення в готелі на околицях Риму. Факультативно вечеря з виставою в одному з ресторанів Риму. Ніч у готелі.

2 день (п’ятниця)

Сніданок у готелі. Вільний час у Римі для прогулянки по місту / шопінгу або факультативна екскурсія в Музеї Ватикану з відвідуванням собору і площі св. Петра. Вільний час на обід. Переїзд в напрямку Адріатичного узбережжя. Розміщення у готелі на Адріатичному узбережжі. Ніч в готелі

3 день (субота)

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на морі. Ніч в готелі на Адріатичному узбережжі.

4 день (неділя)

Сніданок у готелі. Переїзд на автобусі у напрямку Сан Марино. Відвідування Сан Марино. Переїзд в напрямку Венеції. Розміщення у готелі на околицях Венеції. Ніч у готелі.

5 день (понеділок)

Сніданок у готелі і від’їзд до Венеції. Переїзд на катері в напрямку площі Сан Марко і вільний час для прогулянки по місту або факультативна оглядова екскурсія по Венеції (площа Сан Марко, палац Дожів зовні, собор св. Марка і міст Ріальто). Вільний час на обід. Факультативно катання на гондолі. Увечері відправлення на катері до місця стоянки автобуса. Переїзд на автобусі в напрямку озера Гарда. Розміщення в готелі на озері Гарда. Ніч у готелі.

6 день (вівторок)

Сніданок у готелі. Переїзд у напрямку Мілана. Вільний час для прогулянки по місту або факультативна екскурсія по історичному центру Мілана. Вільний час на обід. Повернення в готель на озері Гарда. Ніч у готелі.

 7 день (середа)

Сніданок у готелі. Переїзд до Флоренції вільний час для прогулянки по місту або факультативна оглядова екскурсія по Флоренції (історичний центр, базиліка Санта Марія Навелла, церква Санта Кроче, площа Синьорії, Понте Веккьо і т.д). Розміщення у готелі в Кьянчано термі. Ніч у готелі.

8 день(четвер)

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Риму.

УВАГА! Даний тур дійсний для всіх рейсів з вильотом після 12:00 години

* У РАЗІ НЕОБХІДНОСТІ ЗАПРОШУЮЧА СТОРОНА ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ У ПРОГРАМУ ПРИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПЕРЕЛІКУ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ.
€uro B/B Доплата за НВ
Ціна за особу у номері DBL 290 80
Доплата за номер SNGL 125 80
Знижка за 3-є ліжко -15 80

 

У вартість входить: У вартість не входять: €URO
Автобусне обслуговування на весь період Авіапереліт, мед.страхування
Вхідні білети у музеї та собори
 
Російськомовний асистент на весь період Катер до Венеції 20
1 ніч на сніданках в готелі 3* на околицях Риму Екскурсія у Венецію (гід та навушники) 20
2 ночі на сніданках в готелі 3* на Адріатичному узбережжі Прогулянка на гондолі (30 хвилин) 28
 1 ніч на сніданках в готелі  3* на околицях Венеції Екскурсія у Пізу (гід, автобусний супровід, послуги асистента, навушники) 30
 2 ночі на сніданках в готелі 3* на озері Гарда Екскурсія у Флоренцію (гід, послуги асистента, навушники) 30
 1 ніч на сніданках в готелі 3* в Кьянчано Терме Екскурсія у Рим (гід, автобусний  супровід, послуги асистента, навушники) 30
 Прогулянка по Республіці Сан Марино Екскурсія у Музеї Ватикану (гід, автобусне супроводження, , асистент, навушники, вхідні білети) 55
Вечеря з виставою в одному з ресторанів Риму (вечеря, автобусний супровід) 40
  Міські податки (оплачуються на місці при заселенні в готелі)

З технічних причин порядок екскурсій може бути змінений

Проведення додаткових екскурсій гарантується при наборі групи мінімум 15 люд.

* Переїзд з Риму в Барі та з Барі в Казерту може бути організований на поїзді або на туристичному автобусі, без зміни ціни і на розсуд приймаючої компанії.

Задать вопрос