Город: Італійська Рив’єра
Цена: От € 520

Італійська Рив’єра

ИТАЛЬЯНСКАЯ РИВЬЕРА
ИТАЛЬЯНСКАЯ РИВЬЕРА
ИТАЛЬЯНСКАЯ РИВЬЕРА Сан Ремо

Здійсніть ваші мрії в гламурних курортних містах та історичних приморських селах уздовж Лігурійського моря, які відкриють для вас італійську Рив’єру. Досліджуйте недоторкану берегову лінію Чінкуе Терре (П’яти Земель), яка демонструє захоплюючі панорами, що ваблять ароматами соснових гаїв і гірських схилів, всіяні виноградниками, які з’єднують п’ять сіл, внесених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Пориньте у захоплюючу атмосферу Портофіно, з видом на приголомшливу гавань, місто з красивими будинками пастельних тонів в оточенні дивовижних бірюзових вод, всесвітньо відомий як популярний курорт, часто відвідуваний багатими і знаменитими людьми. Відкрийте для себе визначні пам’ятки і вишукану кухню Генуї, головний морський порт Італії, який може похвалитися чудовими пляжами, і найсвіжішими морепродуктами, макаронними виробами і стравами місцевої кухні, такими, як песто, яке бере свій початок в кулінарії саме тут. Так багато красивих зупинок по шляху – Сан-Ремо, Рапалло …

1-ий день: Санта Маргеріта Лігуре. Візьміть свій автомобіль і почніть відкривати італійську Рив’єру в Санта Маргеріта Лігуре. Місто є елегантним курортом вздовж Лігурійського узбережжя, натхнення художників і письменників.

2-ий день: С.М.Лігуре / Ріомаджоре / С.М.Лігуре (близько 186км). Подорожуйте на південь до Ріомаджоре (близько 58 км), до Чінкуе Терре (П’ять земель), курорти внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відкрийте для себе незайману природу зі скелястими пейзажами і прибережними містами, вам відкриється чудовий вид на п’ять рибацьких сіл: Ріомажоре, Манарола, Корнілов, Вернацца і Монтероссо.

3-ий день: С.М.Лігуре / Рапалло / Портофіно / С.М.Лігуре (близько 52км). Найбільш відомі пам’ятки Рапалло є «замок-на- морі» 16-го століття, який розташований прямо в гавані, Базиліка6-го століття, і святилище Богородиці Монталлегро, до якої можна добратися по канатній дорозі. Під час їзди по гірській дорозі від Санта Маргеріта Лігуре в Портофіно, ви будете насолоджуватися прекрасним видом на скелясте узбережжя. В кінці півострова, ви опинитеся в невеликому рибальському селі Портофіно.

4-ий день: С.М.Лігуре / Генуя / Сан Ремо (близько 186км). Подорож уздовж Лігурійського узбережжя в Генуї (близько 42км), де народився Христофор Колумб. Досліджуйте химерний лабіринт вузьких вулиць Старого міста, помилуйтеся палацами середньовіччя і доби Відродження на площі Сан Маттео і готичним собором Сан-Лоренцо, а також трьома монастирями Санта-Марія-ді-Кастелло. Продовжимо шлях в Сан-Ремо (близько 144 км)

5-ий день: Сан Ремо є елегантною столицею італійської Рив’єри, першокласне курортне місто. У Сан Ремо знаходяться найвідоміші італійські казино, хороший пляж і лабіринт старого міста в оточенні пальм.

6-ий день: Сан Ремо. Сьогодні час повернути автомобіль і сказати «до зустрічі Італія» … або продовжити своє перебування.

 

У вартість входить:

  • Готелі за програмою 5 ночей
  • Сніданки
  • 6 днів на орендованому автомобілі категорії C включаючи безлімітний кілометраж, CD (Collision Damage Waiver), TP (Theft Protection), Third Party Liability (including passengers), ai report surcharge, 24 hour-a-day road assistance, VAT, AAO (Additional Driver)

У вартість не входить:

Авіапереліт, віза, мед.страховка, туристичний податок.

 

Готелі: С.М.Лігуре 3 ночі – LidoPalace, Сан Ремо 2 ночі – Nazionale.

Ціна за людину в кімнаті на двох

Мінімум 2 людини

 

На ваш вибір готелі та кімнати різної категорії, є можливість зміни і доповнення програми екскурсіями і дегустаціями. Програма приблизна і може бути змінена.

Початок і закінчення туру з будь-якого аеропорту Італії.

За даною програмою радимо переліт до Генуї.

Задать вопрос