Спецпропозиції для весілля в Італії у 2018 році

Одним з найромантичніших місць для проведення весілля в оточенні близьких людей і друзів залишається чудова Італія. У нас з’явилися унікальні спецпропозиції для весілля в Італії, з якими ми готові з радістю поділитися. Приємна можливість поєднати весілля з весільною подорожжю.

АКЦІЯ 1  ВЕСІЛЛЯ У АЛЬПАХ

Весілля в Альпах подарує незабутню казку і зворушливі спогади про головний день у житті люблячої пари.

При замовленні ВЕСІЛЛЯ В ГОРАХ c 15 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року на березень і квітень 2018 року на відомих курортах Мадонна ді Кампільо, Курмайор, Кортіна д’Ампеццо та в інших місцях італійських Альп ми даруємо молодятам в подарунок вечерю при свічках в затишному гірському ресторані!

АКЦІЯ 2 – ВЕСІЛЛЯ У РИМІ

Рим, безсумнівно, одне з найгарніших і найромантичніших міст у світі. У Римі легко створити інтимну атмосферу для незабутньої церемонії.

При замовленні ВЕСІЛЛЯ у РИМІ до 30 грудня 2017 року на будь-яку дату 2018 року –

ми даруємо молодятам в подарунок  романтичну вечерю на двох в ресторані з видом на Вічне місто!

АКЦІЯ 3 – ВІНЧАННЯ В ІТАЛІЇ

Вінчання в Італії – Ваші кращі спогади!

При замовленні вінчання в Італії у різдвяний період на будь-яку дату 2018 року ми даруємо молодятам у подарунок вінчальні свічки.

АКЦІЯ 4 – БАНКЕТ В Castello Bevilaqua

При замовленні до 31 грудня 2017 року банкету на мінімум 60 осіб для весілля в період 1 квітня – 31 травня 2018 надається знижка 10% на банкетне меню (за винятком меню Giulietta e Romeo та меню Francesco II).

Задать вопрос