Длительность: 30 Гру 2017 - 10 Бер 2018
Город: Рим - Мілан
Цена: От € 560

Топ Каприз Мілан-Рим

9 днів / 8 ночей. Мілан-Венеція-Флоренція-Рим. Насичений екскурсійний тур Топ Каприз Мілан-Рим, який дозволить відвідати найвідоміші історичні та культурні пам’ятки Італії. Місця Ренесансу, відвідування району К’янті з дегустацією вин, музеї Ватикану, нічні екскурсії по древньому Риму і багато інших незабутніх подій. Цей чудовий тиждень подорожі залишить золотий слід у вашому житті.

1
Субота. Прибуття в аеропорт Мілану. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Розміщення в готелі (під час виставок і конгресів можливе розміщення в околицях Мілану). Вільний час на шопінг. Ніч в готелі.

2
Неділя. Сніданок у готелі. Відвідування Мілану з супроводжуючим. Трансфер в Лідо ді Езоло або район Венеції. Розміщення в готелі. Можливе розміщення в центрі Венеції * (за додаткову плату, включаючи трансфер). Вечеря. Ніч в готелі.

3
Понеділок. Сніданок у готелі. Трансфер до Венеції – “Міста на воді”. Оглядова екскурсія по місту з російськомовним гідом. Вільний час або для бажаючих екскурсія до палацу Дожів з російськомовним гідом, катання на гондолі або прогулянка на катері по Лагуні (всі екскурсії за додаткову плату). Вільний час. Повернення в готель. Вечеря. Ніч в готелі.

4
Вівторок. Сніданок у готелі. Трансфер в Сієну і екскурсія по місту з російськомовним гідом. Трансфер до Флоренції “Батьківщини італійського Ренесансу”. Розміщення в готелі в центрі Флоренції **. Вільний час. Оглядова екскурсія по Флоренції з російськомовним гідом. Вечеря в типовому тосканському ресторані. Ніч в готелі.

5
Середа. Сніданок у готелі. Вільний час у Флоренції або екскурсія в Лукку і Пізу з російськомовним гідом (за додаткову плату). Типовий тосканський обід в ресторані “Rubaconte” (входить у вартість туру). Вільний час. Екскурсія в галерею Уффіці або палац Пітті з російськомовним гідом (вхідні квитки не входять). Вечеря в ресторані. Для бажаючих Гала-вечеря в ресторані “Palazzo Borghese” з виставою Епохи Відродження (за додаткову плату). Ніч в готелі.

6
Четвер. Сніданок у готелі. Трансфер в “Вічне місто” Рим. По дорозі зупинка в районі К’янті для дегустації вина і типових продуктів. Розміщення в готелі в центрі Риму. Оглядова екскурсія по Риму з російськомовним гідом. Вільний час. Вечеря в ресторані. Для бажаючих екскурсія “Нічний Рим” з російськомовним гідом (за додаткову плату). Ніч в готелі.

7
П’ятниця. Сніданок у готелі. Екскурсія в музеї Ватикану з російськомовним гідом. Вільний час. Для бажаючих екскурсія в Галерею Боргезе з російськомовним гідом (за додаткову плату). Вечеря в ресторані або вечеря в театрі-ресторані (за додаткову плату) .Ніч в готелі.

8
Субота. Сніданок у готелі. Вільний час або для бажаючих екскурсія на цілий день в Неаполь і Помпеї з російськомовним гідом (за додаткову плату). Вечеря в ресторані. Ніч в готелі.

9
Неділя. Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Риму. Завершення обслуговування.

РОЗМІЩЕННЯ: МІЛАН 1 ніч – РАЙОН ВЕНЕЦІЇ або ВЕНЕЦІЯ 2 ночі -ФЛОРЕНЦІЯ 2 ночі-РИМ 3 ночі

ГОТЕЛІ 3***
Період Ціна на особу в номері DBLB Доплата за номер SGLB Знижка за 3-го дорослого
30/12/2017 – 05/01/2018 € 650,00 € 275,00 – € 15,00
03/03/2018 – 10/03/2018 € 560,00 € 205,00 – € 15,00
ГОТЕЛІ 4****
Період Ціна на особу в номері DBLB Доплата за номер SGLB Знижка за 3-го дорослого
30/12/2017 – 05/01/2018 € 740,00 € 295,00 – € 20,00
03/03/2018 – 10/03/2018 € 660,00 € 225,00 – € 20,00

Доплата за вечері: в готелях 3 * – 90 євро / ос., в готелях 4 * – 120 євро / ос.

НЕМАЄ МІНІМАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ

У вартість входить: У вартість не входить: €URO
Транспортне обслуговування Авіапереліт, медична страховка, вхідні квитки в музеї та собори
Проживання в готелях 3 *** або 4 **** Доплата за катер по «Гранд Каналу» з супроводжуючим (в одну сторону) 15
Російськомовний супроводжуючий на весь період Прогулянка на катері по Венеціанській Лагуні 25
Офіційні російськомовні гіди Катання на гондолі 20
1,5-годинна оглядова екскурсія по Венеції Екскурсія в Пізу і Лукку з російськомовним гідом 50
4-х годинна оглядова екскурсія по Флоренції з відвідуванням галереї Уффіці або палацу Пітті 1,5 годинна екскурсія до палацу Дожів з російськомовним гідом (вхідні квитки оплачуються додатково) 14
2-x годинна оглядова екскурсія в Сієну Екскурсія «Нічний Рим» з російськомовним гідом 25
3-х годинна оглядова екскурсія по Риму Екскурсія в Галерею Боргезе (включаючи вхідний квиток) 43
3-х годинна екскурсія в музеї Ватикану Вхідний квиток до музеїв Ватикану (включаючи бронь) 26
Типовий тосканський обід в ресторані «Rubaconte» у Флоренції Гала-вечеря в театрі-ресторані в Римі (у вартість входять мінеральна вода і вино) 47
Катер у Венеції по «Каналу делла Джудекка» (туди і назад) Вечеря у Флоренції в ресторані «Palazzo Borghese» з виставою Епохи Відродження (у вартість входять мінеральна вода і вино) 60
Відвідування Мілану Екскурсія в Неаполь і Помпеї з російськомовним гідом (цілий день) 70
Дегустація вина та типових продуктів Екскурсія «Християнський Рим» з російськомовним гідом 35
Навушники на весь період перебування Екскурсія «Римські Замки» з російськомовним гідом  40
Напої і чайові
Податок на проживання оплачується на місці в готелях

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН МАРШРУТ І ПОРЯДОК ЕКСКУРСІЙ МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНО

Задать вопрос