гей туры Италия

Гей-тури до Італії

Італія – це країна, в якій стрімко розвиваються права людини. І незважаючи на деякі все ще наявні розбіжності в культурних питаннях, в Італії більше не існує проблем для гомосексуальних пар. Тому ми з радістю допоможемо організувати гей-тури до Італії всім тим, для кого це є актуально.

Останні кілька років все більше і більше готелів і структур для проживання представляють себе як Gay Friendly Hotel. Це означає, що їх адміністрація і співробітники лояльно ставляться до таких туристів.

Забронювати номер в готелі гей френдлі, не даючи будь-які пояснення, ходити під руку зі своїм партнером без пильної уваги з боку оточуючих, обійматися на лавці в парку, не побоюючись агресивної поведінки. Все це цілком допустимо для закоханих, але тільки якщо вони гетеросексуали. Для гей-пари іноді навіть бронювання готелю може стати великою проблемою. Незважаючи на те, що в Україні ще існує гомофобна культура, ми хотіли би запропонувати нашим клієнтам туристичні структури і готельні комплекси Gay Friendly.

Якщо ви бажаєте провести відпустку в Італії у повному спокої, можете зв’язатися з нашими співробітниками. Гей-паради, круїзи, фестивалі, вечірки, свята, об’єднання спільнот та ін. Ми професійно і без культурних забобонів допоможемо найкращим чином спланувати і організувати  відпочинок.

Будь ласка, почувайтесь вільно, звертайтеся до нас і приходьте в наш офіс для організації подорожей згідно саме з вашими побажаннями та преференціями.

Гей-френдлі Мілан

Мілан вважається столицею світової моди поряд з Парижем, Лондоном і Нью-Йорком. Крім того, він – визнана столиця італійської моди...

Гей-френдлі Флоренція

Гей-френдлі готелі Флоренції Цей європейське місто без зневаги і засудження прийме гостей з різним світоглядом і стилем життя. Флоренція здив...

Гей френдлі Рим

Гей френдлі Рим З часу початку проведення в Римі першого фестивалю World Pride 2000 складається таке враження, що Рим для геїв і лесбіянок ст...
Задать вопрос