+38 044.3538673 info@ukrainaviaggi.com.ua
+38 044.3538673 info@ukrainaviaggi.com.ua

Адамелло Скі

Адамелло Скі

Адамелло Скі (Adamello Ski) гірськолижний район між регіоном Ломбардія і Трентіно Альто Адідже. Завдяки великій висоті, рясних снігопадів і сучасним запрограмованим системам снігового покриву, тривалий лижний сезон в цій місцевості гарантований. Адамелло Скі пропонує інтригуючу можливість насолодитися катанням на лижах навіть у пізні осінні та весняні місяці.

У Адамелло Скі входять гірськолижні курорти: Пассо Тонале – льодовик Пресена і Teму – Понте ді Леньо, одні з найкрасивіших в регіоні Ломбардія. Загальна кількість трас – більше 100 км і 50 км для бігових лиж. Всі вони з’єднані сучасними підйомниками. Крім різноманітності ландшафтів і відмінних схилів, Адамелло Скі може запропонувати для активного відпочинку траси для бігових лиж, льодові катки, тренажерні зали, критий басейн, клуб верхової їзди, спортивну арену, де відбуваються спортивні турніри та різні заходи. Цей демократичний курорт любить молодь. Проживання в готелях більш бюджетне, а загальна система трас і підйомників з курортом Мадонна ді Кампільо дозволяє кататися також і в цій місцевості. Між курортними містечками і підйомниками в зоні катання курсують лижні автобуси за різними маршрутами. Курорти Адамелло Скі ідеально підійдуть для новачків, які вперше відправилися в гори. Родзинкою курортів є можливість добиратися до готелів прямо по спусках і знамениті апре-скі.

В Адамелло Скі діють локальний скі-пас, розширений Skirama и Superskirama.          

Зі cкі-пасом SUPERSKIRAMA DOLOMITI Адамелло Брента доступно 150 підйомників, які обслуговують 380 км лижних трас в наймальовничіших гірськолижних районах Західного Трентіно. Скі-пас, дійсний від одного до чотирнадцяти днів поспіль, дозволяє кататися на лижах, а також на схилах Валь ді Соле (Фольгаріда-Маріллева, Понте ді Леньо – Тонале і Педжо) і на інших зимових курортах, які входять до складу Консорціуму SKIRAMA DOLOMITI: Мадонна ді Кампільо, Пінцоло, Андала-Фай делла Паганеллі, Монте Бондоне, Альпе Чімбра-Фольгарії, Лавароне.

Траси Адамелло Скі  

Назва траси Рівень складності
Казола I Червона
Казола II Червона
Вальбионе I Червона
Вальбионе II Червона
Варианте Корно Д’Аola Чорна
Корно Д’Аola Чорна
Aнжeлo Чорна
Кaмпo Скуoлa Чидa Синя
Toнaлінa Синя
Aльпінo Чорна
Tрe Лaричи Синя
Сeрoдинe I Червона
Сeрoдинe II Червона
Кaді’ Сіт Червона
Скояттоло Синя
Презанелла Синя
Вітторія Червона
Вітторія Синя
Чинкве Дoссі Червона
Aльпe Aльтa Червона
Каді’ Кaрoсeлло Червона
Валена Синя
Валбіоло Синя
Toнале Оччідентале Червона
Контрабандьєрі Червона
Парадізо Червона
Джуліана Червона
Блеіс Червона
Teму’ Чорна
Лa Крoчe Червона
Рoккoлo Вeнтура I Червона
Рoккoлo Вeнтура II Червона
Сaнтa Джуліа Червона
Рoккoлo Сaртoри Червона
Дoсс Делле Пертике Червона
Кaзoлa Скивeг Синя
Задать вопрос