Валь ді Фасса

Валь ді Фасса  

Гірськолижний курорт Валь ді Фасса – один з найвідоміших гірськолижних курортів Доломітових Альп з 7 різними лижними зонами катання, що знаходяться між собою в пішій доступності або досяжних за допомогою курсуючих скібасів , які за якістю сервісу належать до кращих в Італії. Тут відчують себе комфортно шанувальники різноманітного катання і частої зміни трас, а також лижники з різним рівнем підготовки. Зона катання гірськолижного курорту із загальною довжиною трас понад 210 км, (в цілому з лижними районами Валь ді Фасса, Карецца і Альпе-Лусія / Сан-Пеллегріно) починається на висоті 1200 м і закінчується на 2550 метрах. Схили знаходяться завжди у відмінному стані, завдяки передовому запрограмованому сніжному покрову і ультрасучасній системі підйомників, які дозволяють швидко добиратися на великій висоті.

Відкрити для себе красу Доломітових Альп лижники зможуть в 7 зонах катання, прилеглих до Валь ді Фасса: це і перевал Карецца, пов’язаний з гірськими масивами Латемар і Катіначчіо, перевал Федайа біля підніжжя гори Мармолада, і особливо панорамний маршрут від Катіначчіо поблизу містечка Віго ді Фасса через з’єднані траси з Буфауре до Чампака в Альба ді Каназей, далі 3 зупинки на скібасі до підйомника Бельведері в Каназей. Цей підйомник і Коль Роделла в Кампітелло виводять  на круговий маршрут Селларонда, і таким чином у вашому повному розпорядженні 500 км трас з приголомшливими панорамними видами. Єдиний абонемент Доломіті Суперскі (Dolomiti superski) дозволяє користуватися підйомниками 12 гірськолижних курортів Італії (Валь ді Фасса, Валь Гардена, Арабба, Кортіна д’Ампеццо і ін.). Проїхати «не знімаючи лиж» можна по 4 зонам, пов’язаних між собою маршрутом Селларонда: Валь Гардена, Валь ді Фасса, Альта Бадія, Арабба / Мармолада. Решта зони катання доступна тільки на машині.

Захоплююча і незаймана природа, високопрофесійні послуги і знаменита гостинність місцевих жителів, дозволять відчувати себе як вдома всіх любителів снігу. Валь ді Фасса взимку буквально зачарує шанувальників лижного спорту та сноуборду, охопить казковими схилами, які неодмінно зроблять лижника більш щасливим. Велика увага на курорті приділяється сім’ям з дітьми, тому тут ви знайдете безліч дитячих лижних шкіл, дитячих майданчиків, міні-клубів і дитячих садів.

Тому гірськолижні тури в Валь ді Фасса користуються величезною популярністю серед любителів гірських лиж всього світу.

Про автора

Залишити відповідь

*

Задать вопрос